​KırkKonaklar Koltuk Yıkama

KırkKonaklar Koltuk Yıkama
Kırkkonaklar Koltuk yıkama şirketi, olarak her türlü koltukları itina ile yıkarız. Koltuk yıkamak bizim işimizdir. Tecrübeli ekibimiz tarafından, koltuklarınız hijyenik bir şekilde yıkanır.
Her an kullandığımız gerek ev gerekse şirket olsun, her alanda kullandığımız, koltuklarımızın kumaşları, kirlenir lekeler oluşur. Bu nedenle, birçok bakteri oluşumuna neden olur. Bazı Koltuk yıkama firmaları; koltuk yıkama adı altında koltuklarınıza yanlış uygulama yapmaktadır. Yüzeydeki kirlerin alımını kolaylaştırabilmek için HİPO adı verilen (çamaşır suyu özü)kullanarak koltuk kumaşının deforme olmasına neden olup kumaşı bozmakta, olan bu maddeyi kullanırlar. Dolayısıyla kirler daha sonra tekrardan yüzeye çıkar ve kullanılan bu madde sayesinde kumaşlarda deforme olur.
Koltuk Yıkama Aşamaları
Alanında uzman olmuş olan ekibimiz öncelikle koltuğun kumaşına göre, ürün seçerek ön işlem uygular. Böylelikle koltuktaki kirler kabarıp yumuşar. Daha sonra basınçlı su verilip vakumla kirin yüzeyden alınması sağlanır. Bu işlem koltuktan çıkan suyun berrak çıkmasını sağlayana kadar sürer. Böylelikle kumaş steril olur. Aksi takdirde süngerdeki kalan kirler daha sonrasında yüzeye çıkacak tır. Koltuk yıkandıktan sonra kumaşta kalan izler, lekeler varsa tekrar lekeli bölgeye lokal işlemi uygulanarak işlem bitirilir. Böylelikle koltuklarımız hem hijyenik hem de daha yeni bir görünüm sağlar.
Verdiğimiz Hizmetler
Gerek evlerimiz olsun gerekse şirket, işletme okul, her türlü yerlerde, mutlaka koltuk yıkatma ihtiyacı duyulur. Kimler koltuk yıkatır? İşletmemiz, semtimizde bulunan, hastanelerin koltuklarını, otellerin koltuklarını, itinayla yıkar. Ev hanımlarımızda buna dahildir. Evlerdeki koltuklarda yıkatılmaktadır. Kısacası hastaneler, okullar, iş yerleri, ev hanımları belirli zamanlarla koltuklarını Keçiören koltuk yıkama ya yıkattırmaktadırlar. Kırkkonaklar koltuk yıkama fiyatlarını bize ulaştığınızda, yetkili arkadaşlar tarafından bilgilendirileceksiniz.
Bize Ulaşın
Sizlerde koltuklarınızın tertemiz olmasını istiyorsanız firmamıza bir telefon açmanız yeterlidir. Kırk Konaklar koltuk yıkama telefonları sitemizin iletişim bölümünde mevcuttur. Ekibimiz telefonda sizlere gereken bilgiyi, ne zaman isterseniz o gün geleceklerini söyleyeceklerdir Fiyatlarımız gayet makul dür. Tek yapmanız gereken sadece bize ulaşmak.
KırkKonaklar Yıkama İşlemleri
Koltuklarınızı yerinde yıkama hizmeti vererek kısa sürede temizlemekteyiz.  Zaman içinde insan kiri ve dışarıdan gelen etkenler nedeniyle koltuklarınızın yüzeyi lekelenebilir. Bu gibi hallerde eğer üzerinde örtü yoksa rutin temizlik gerekecektir. Firmamızda koltuklarınız yine halılarda olduğu gibi malzeme özelliğine göre temizlemeye tabi tutulur. Yani kumaş özelliklerine göre bir deterjan kullanılarak yıpranma ve dayanıklılığı korunmuş olur. Ancak her lekede koltuklarınız temizlenmeyeceğinden mutlaka rengine uygun bir örtü ile üzerinin kapatılması önerilir.  Bu basit işlem özellikle oturma odası gibi yoğun kullanılan alanlar için tavsiye edilmektedir. Az kullanılan yerlerde zaten gerek kalmaz. Eğer koltuklarınızda leke oluşmuşsa şu şekilde ilk müdahale yapılması önerilmektedir:
  • Çamur lekelerini önce kurumasını bekledikten sonra temizleyiniz.
  • Sıvı lekeler leke oluştuktan hemen sonra kuru bezle alınmalıdır. Derine ne kadar az işlere o kadar kolay çıkar.
Halı ve koltuk yıkama firmamız Ankara ilçelerinde en zor lekeleri bile çıkaran profesyonel temizleme hizmeti vermektedir. Eşyalarınızda kendiniz müdahale yapmanıza rağmen lekeler geçmediğinde güvenle başvurularınızı yapabilirsiniz.
Koltuk ve Halı Yıkama Ücretleri
KırkKonaklar halı yıkama firmamızdan alınan koltuk ve halı yıkama hizmetlerinin değişik kategorilerde fiyatlandırılması bulunmaktadır. Koltuk fiyatlarından başlanırsa, ne kadar büyük olduğu, yerinde yıkama için kullanılacak cihaz ve personel miktarı vs. etkili olacaktır. Diğer yandan halı yıkama ücretleri de halı türüne ve yine sayı- metre kare özelliklerine göre değişebilir. Metre kare üzerinden belirlenen fiyatlar halının bütününe göre hesaplanarak sonuçlandırılır. Ancak halılarınızın düzenli yıkanmasını istiyorsanız ve bu zorunluysa firmamızla iletişime geçerek ayrı bir fiyat teklifi talebinde bulunabilirsiniz.
 
Kırkkonaklar Koltuk Yıkama Facebook SayfasıKırkkonaklar Koltuk Yıkama Twitter SayfasıKırkkonaklar Koltuk Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK